> Tutaj znajdują się wiadomości i recenzje serwisu MEGAFON.PL sprzed miesiąca. Chcesz uzyskać dostęp do aktualnego serwisu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

RECENZJE
WIADOMOŚCI
24 grudnia 2019
"Distant Sky" Nicka Cave'a w sieci   
Wokalista Slipknot pracuje nad horrorem    
Drake bawi się na stoku    
Bad Bunny na dzikim zachodzie   
Diddy wie jak się bawić    
Andrzej Sapkowski zadowolony z "Wiedźmina"   
Justin Long bierze twarde narkotyki   
Wszyscy śpiewają "All I Want For Christmas Is You"    
Koncertowa płyta Ariany Grande   
Gitarzysta Lamb of God gra Pearl Jam   
"Dżentelmeni": Nowy zwiastun   
"Carrie" w telewizji   
23 grudnia 2019
Jak powstała hodowla choinek Taylor Swift    
Kehlani z Keyshią Cole   
Amy Adams zagląda do cudzych domów   
Kelly Macdonald i yakuza   
Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan o "Wiedźminie"   
Jennifer Lopez nie mówi o ślubie    
Justin Bieber na Wigilię   
Steve Hackett gra Genesis w Warszawie i Wrocławiu   
Żywiołak z wiedźmińską niespodzianką    
Papa Roach i Hollywood Undead mają branie   
Maurer, Morawiec i Wolf na wojennej ścieżce   
Piotra Adamczyka sposoby na świąteczne obżarstwo   
Hilary Duff ma drugiego męża    
Rihanna zadowolona ze swojej płyty   
Matt Berninger rapuje o długich słowach    
"Gwiezdne wojny" poniżej oczekiwań, "Koty" fatalnie    
Will Ferrell i Julia Louis-Dreyfus prawie zabici przez lawinę   
10 najlepszych piosenek Basi   
 
 
 

   
1 kwietnia 2019, godzina 13:14
News należy do kategorii: MUZYKA
Mick Harvey gra Serge'a Gainsbourga w Łodzi
Mick Harvey będzie gościem Soundedit w Łodzi 26 października 2019 roku.


Pierwsi ogłoszeni laureaci nagrody "Człowieka ze Złotym Uchem" to Australijczyk – Mick Harvey oraz Stanisław Soyka. Nagrody zostaną rozdane podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 października (sobota) w klubie Wytwórnia w Łodzi. Galę uświetnią występy obu artystów. Stanisław Soyka planuje zaprosić do udziału w swoim koncercie znakomitych przyjaciół.

Mick Harvey na jedynym w tym roku koncercie w Polsce zagra utwory Serge'a Gainsbourga. Mick Harvey to australijski multiinstrumentalista, producent i kompozytor. Występował m.in. z zespołami: Nick Cave and the Bad Seeds, Crime And The City Solution, The Birthday Party oraz The Boys Next Door. Produkował nagrania PJ Harvey, Nicka Cave'a, Rowlanda S. Howarda czy Anity Lane.

Od lat nie ukrywa swej miłości do twórczości Serge'a Gainsbourga. Wydał cztery albumy z własnymi interpretacjami muzyki i tekstów francuskiego piosenkarza. Ostatni z nich "Intoxicated Women" zawiera głównie duety z różnymi wokalistkami.

Stanisław Soyka to wokalista, instrumentalista, kompozytor. Już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości oraz jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu. Nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad trzydzieści albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Jego najnowsza płyta nosi tytuł "Muzyka i słowa Stanisław Soyka". Zostanie uhonorowany statuetką "Człowieka ze Złotym Uchem" w uznaniu za "szczególną wrażliwość muzyczną oraz kunszt słowa".

Sobotni 26 października 2019 roku wieczór otworzy wokalistka, basistka, autorka tekstów i kompozytorka – Misia Furtak. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Dawniej frontmanka zespołu Très.B i solowego projektu Misia Ff. Niedawno ukazała się jej nowa płyta "Co przyjdzie?".

Główne wydarzenia tegorocznej edycji Festiwalu Soundedit odbędą się w klubie Wytwórnia w dn. 24-27 października 2019. 26 października (sobota) w ramach 11. edycji Festiwalu Soundedit wystąpią: Misia Furtak, Mick Harvey oraz Stanisław Soyka. Tego samego dnia odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagrody "Człowieka ze Złotym Uchem". Dotychczas otrzymało ją trzydziestu ośmiu krajowych i zagranicznych wybitnych producentów muzycznych. Natomiast 25 października (piątek) w Wytwórni zagrają: Nitzer Ebb oraz DAF.

Bilety na sobotę, podczas której wystąpią: Misia Furtak, Mick Harvey i Stanisław Soyka kosztują 111 zł. Bilety na piątek, podczas którego wystąpią: Nitzer Ebb oraz DAF również kosztują 111 zł. Można je nabyć w kasie klubu Wytwórnia oraz w sieci salonów: Empik, Media Markt, Saturn.

dd | informacja nadesłana
 
 
powered by yoho
projekt graficzny apeiro
Copyright © 2012 Agencja Prasowa Megafon.pl